Otevření tréninkových prostor

Ve středu 11.března otevíráme ve 12 hodin naše tréninkové centrum! V březnu s upravenou pracovní dobou a nezapomeňte na hotovost!

Do konce prvního jarního měsíce bude otevírací doba s obsluhou následující – všední dny – PO – PÁ vždy 12,00 – 18,00 o víkendu od 9,30 do 17,00 hod. Pokud budete mít platné drivingové kódy, bude vydavač fungovat i mimo tuto pracovní dobu.

Rádi bychom také upozornili na platbu pouze v hotovosti – platební terminál není instalovaný.

Pokud si i v sezóně 2015 obnovíte členství v našem golfovém klubu, platbu členství můžete provést i v hotovosti na naší recepci – kartičky budeme vydávat pouze proti předložení potvrzení o úhradě – děkujeme za pochopení. Neobnovená členství budou k 31.3.2015 u­končená.

Zpět na Aktuality

Aktuálně

Platba členských příspěvků - sezóna 2016

Vážení členové klubu, s blížícím se termínem zahájení nové golfové sezóny vás upozorňuje na povinnost zaplatit členské příspěvky pro rok 2016 na bankovní účet č. 210916228/0300 Variabilní symbol: Vaše rodné číslo Jakmile přijde úhrada na bank.účet, obnovíme vám členství na technickém serveru ČGF a připravíme vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme pro členy, kteří bydlí mimo region)

Mistrovství klubu 2015 na rány

Vážení členové klubu, srdečně vás zveme na Mistrovství GK České Budějovice na rány pro letošní rok, které se uskuteční o víkendu 19. – 20.9.2015 na hřišti GC Český Krumlov.

Druhý vydavač na mince

Pokud přijedete trénovat na driving odpaly a recepce bude zavřená (má omezenou otevírací dobu), můžete už nově využívat i možnost načerpat si drivingové míčky z druhého vydavače, který funguje na 20ti korunové mince. Lepší cenu za míček získáte když si pořídíte Premium golf card – viz. informace v další Aktualitě.


Fotogalerie

Fotogalerie:


Kdy vyrazit na golf

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz

Naši partneři: