Zimní novinky 2015

Novinky golfové sezóny 2015, které by vám rozhodně neměly ujít …

I když aktuálně naše tréninkové plochy pokrývá nesouvislá vrstva sněhu a venku jsou teploty pod bodem mrazu, pracujeme pilně na novinkách roku 2015 a některé z  nich vám můžeme už teď odtajnit.

1/ uzavřeli jsme strategickou spolupráci s Golf Club Český Krumlov o vzájemném využívání tréninkových ploch u nás Na Sádkách a ve Svachově Lhotce pro členy obou klubů bezplatně (podmínkou je aktivní členství 2015 dle nabídky obou klubů)

2/ propojíme oba vydavače tréninkových míčků - České Budějovice a Český Krumlov a vy díky tomu můžete čerpat zvýhodněné drivingové míčky z přednabité karty, která bude letos přenosná i na ostatní rodinné příslušníky nebo přátele. Dokonce si budete moci určit kolik drivingových míčků (= impulsů) si budete chtít vyčerpat u nás Na Sádkách a kolik ve Svachově Lhotce 

3/ od poloviny dubna (13.4.) vždy každé pondělí odstartujeme Otevřené golfové lekce pro budoucí golfisty věkové kategorie - 50 let a více. Každá lekce bude trvat hodinu a půl za cenu 150 Kč/hráče nebo 250 Kč/dvojici. Start první lekce je naplánovan na 13,00 hod, druhá lekce začne v 15,00. Budoucí golfisté od nás budou mít zapůjčené golfové hole a tréninkové míčky po dobu lekce. Maximální počet hráčů/1 lekci je 8.  Místo v lekci je dobré si předem zarezervovat na emailu klub@gkcb.cz nebo na telefonu 606608440. Otevřené golfové lekce se budou konat i v případě nepříznivého počasí, sraz hráčů bude v naší miniklubovně. Tréninky povede jménem našeho golfového klubu Petr Podlaha.

 

Další strategické body naší spolupráce vám budeme prezentovat v nejbližších týdnech, ale rozhodně se máte na co těšit!

Zpět na Aktuality

Aktuálně

Platba členských příspěvků - sezóna 2016

Vážení členové klubu, s blížícím se termínem zahájení nové golfové sezóny vás upozorňuje na povinnost zaplatit členské příspěvky pro rok 2016 na bankovní účet č. 210916228/0300 Variabilní symbol: Vaše rodné číslo Jakmile přijde úhrada na bank.účet, obnovíme vám členství na technickém serveru ČGF a připravíme vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme pro členy, kteří bydlí mimo region)

Mistrovství klubu 2015 na rány

Vážení členové klubu, srdečně vás zveme na Mistrovství GK České Budějovice na rány pro letošní rok, které se uskuteční o víkendu 19. – 20.9.2015 na hřišti GC Český Krumlov.

Druhý vydavač na mince

Pokud přijedete trénovat na driving odpaly a recepce bude zavřená (má omezenou otevírací dobu), můžete už nově využívat i možnost načerpat si drivingové míčky z druhého vydavače, který funguje na 20ti korunové mince. Lepší cenu za míček získáte když si pořídíte Premium golf card – viz. informace v další Aktualitě.


Fotogalerie

Fotogalerie:


Kdy vyrazit na golf

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz

Naši partneři: