Již 6. října otevíráme 1. tréninkové centrum pro hendikepované golfisty

Srdečně zveme všechny golfisty i budoucí golfisty na Den otevřených dveří spojený se slavnostním otevřením 1. tréninkového centra hendikepovaných golfistů v Jihočeském kraji. Přijďte nás podpořit 6. října 2012 v čase od 10:00 do 16:00 hodin!

Přijďte se dozvědět více o hendigolfu a projektu Golf bez bariér!

V průběhu dne otevřených dveří si můžete v areálu Golf Klubu České Budějovice vyzkoušet odpaly na driving range, zasoutěžit si o drobné ceny a zjistit vice o sportu, kterému propadne každý.

Od 10:00 do 16:00 hodin jsou pro Vás připraveni trenéři i speciální golfový vozík pro hendikepované. Na Vaše dotazy odpoví zástupci České golfové asociace hendikepovaných (CZDGA) i přítomní hráči reprezentace včetně vítězů Evropského poháru EDGA Order of Merit Miroslava Lidinského a Michala Hošny.

Program:

10:00               zahájení Dne otevřených dveří

                         (připraveni trenéři a speciální vozík pro hendikepované golfisty)

11:00               otevření Tréninkového centra hendikepovaných golfistů

 

10:00 – 16:00  

soutěž pro návštěvníky o drobné 

předváděcí jízdy automobilů Škoda pro hendikepované od partnera CB

občerstvení

 

Akce se koná za každého počasí. Více informací získáte na tel. 733 113 177 (Martin Král).

Těšíme se na Vás!

POZVÁNKA

Zpět na Aktuality

Aktuálně

Členské příspěvky pro golfovou sezónu 2022

Vážení členové Golf Klubu České Budějovice, v souvislosti se zahájením nové golfové sezóny si Vás dovolujeme upozornit na povinnost zaplatit členské poplatky pro rok 2022 na bankovní účet č. 210916228/0300, variabilní symbol: Vaše rodné číslo.

Po připsání úhrady příspěvků na náš bankovní účet Vám bude obnoveno členství na technickém serveru ČGF. Připravíme Vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme na základě žádosti poštou pro členy, kteří bydlí mimo region).

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese (vše uvedeno v sekci Kontakty).

Začátečnická odpoledne 2021

Užijte si golf v centru Českých Budějovic! Od května můžete na Driving range Švábův Hrádek navštívit lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra.

Každý pátek od 18:00 do 19:30 jsme pro Vás přichystali Začátečnická odpoledne.

Členské příspěvky pro rok 2021

Vážení členové Golf Klubu České Budějovice, v souvislosti se zahájením nové golfové sezóny si Vás dovolujeme upozornit na povinnost zaplatit členské poplatky pro rok 2021 na bankovní účet č. 210916228/0300, variabilní symbol: Vaše rodné číslo.

Jakmile Vaše úhrada dorazí na náš bankovní účet, obnovíme Vám členství na technickém serveru ČGF a připravíme Vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme pro členy, kteří bydlí mimo region).

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese (vše uvedeno v sekci Kontakty).


Fotogalerie

Fotogalerie:


Kdy vyrazit na golf

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz

Naši partneři: