Zimní novinky 2015

Novinky golfové sezóny 2015, které by vám rozhodně neměly ujít …

I když aktuálně naše tréninkové plochy pokrývá nesouvislá vrstva sněhu a venku jsou teploty pod bodem mrazu, pracujeme pilně na novinkách roku 2015 a některé z  nich vám můžeme už teď odtajnit.

1/ uzavřeli jsme strategickou spolupráci s Golf Club Český Krumlov o vzájemném využívání tréninkových ploch u nás Na Sádkách a ve Svachově Lhotce pro členy obou klubů bezplatně (podmínkou je aktivní členství 2015 dle nabídky obou klubů)

2/ propojíme oba vydavače tréninkových míčků - České Budějovice a Český Krumlov a vy díky tomu můžete čerpat zvýhodněné drivingové míčky z přednabité karty, která bude letos přenosná i na ostatní rodinné příslušníky nebo přátele. Dokonce si budete moci určit kolik drivingových míčků (= impulsů) si budete chtít vyčerpat u nás Na Sádkách a kolik ve Svachově Lhotce 

3/ od poloviny dubna (13.4.) vždy každé pondělí odstartujeme Otevřené golfové lekce pro budoucí golfisty věkové kategorie - 50 let a více. Každá lekce bude trvat hodinu a půl za cenu 150 Kč/hráče nebo 250 Kč/dvojici. Start první lekce je naplánovan na 13,00 hod, druhá lekce začne v 15,00. Budoucí golfisté od nás budou mít zapůjčené golfové hole a tréninkové míčky po dobu lekce. Maximální počet hráčů/1 lekci je 8.  Místo v lekci je dobré si předem zarezervovat na emailu klub@gkcb.cz nebo na telefonu 606608440. Otevřené golfové lekce se budou konat i v případě nepříznivého počasí, sraz hráčů bude v naší miniklubovně. Tréninky povede jménem našeho golfového klubu Petr Podlaha.

 

Další strategické body naší spolupráce vám budeme prezentovat v nejbližších týdnech, ale rozhodně se máte na co těšit!

Zpět na Aktuality

Aktuálně

Členské příspěvky pro golfovou sezónu 2022

Vážení členové Golf Klubu České Budějovice, v souvislosti se zahájením nové golfové sezóny si Vás dovolujeme upozornit na povinnost zaplatit členské poplatky pro rok 2022 na bankovní účet č. 210916228/0300, variabilní symbol: Vaše rodné číslo.

Po připsání úhrady příspěvků na náš bankovní účet Vám bude obnoveno členství na technickém serveru ČGF. Připravíme Vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme na základě žádosti poštou pro členy, kteří bydlí mimo region).

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese (vše uvedeno v sekci Kontakty).

Začátečnická odpoledne 2021

Užijte si golf v centru Českých Budějovic! Od května můžete na Driving range Švábův Hrádek navštívit lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra.

Každý pátek od 18:00 do 19:30 jsme pro Vás přichystali Začátečnická odpoledne.

Členské příspěvky pro rok 2021

Vážení členové Golf Klubu České Budějovice, v souvislosti se zahájením nové golfové sezóny si Vás dovolujeme upozornit na povinnost zaplatit členské poplatky pro rok 2021 na bankovní účet č. 210916228/0300, variabilní symbol: Vaše rodné číslo.

Jakmile Vaše úhrada dorazí na náš bankovní účet, obnovíme Vám členství na technickém serveru ČGF a připravíme Vám členskou kartičku pro letošní rok, která bude k vyzvednutí na recepci klubu (případně zašleme pro členy, kteří bydlí mimo region).

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese (vše uvedeno v sekci Kontakty).


Fotogalerie

Fotogalerie:


Kdy vyrazit na golf

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz

Naši partneři: